naše zásady

1.
pracujeme jen s tím nejlepším materiálem

Pro každou zakázku vybereme jen ten nejlepší materiál. Klientům navrhneme vždy několik možných řešení a doporučíme k nim vhodné materiály.

In semper velit vel dui elementum, non semper purus iaculis. Mauris euismod hendrerit nibh, non ornare augue vehicula sed. Morbi rhoncus massa risus, aliquet euismod felis ultricies vel. Quisque hendrerit rutrum tincidunt. Fusce non feugiat nulla.

2.
Ctíme tradici kamenického řemesla

Každý materiál je zpracováván pečlivě za pomoci vhodných pracovních postupů. I při využívání moderních výrobních technologií a postupů zachováváme tradiční řemeslnný přístup k opracování a zušlechtování přírodního kamene. Naši pracovníci znají všechny druhy námi nabízeného přírodního kamene a ví jaký pracovní postup zvolit. Námi dodávaná práce je vždy provedena ve špičkové kvalitě do

3.
dostupnost našich služeb

Naše společnost realizuje dodávky kamene a jeho zpracování po celé České republice i v rámci zemí EU. Potřebujete kvalitně zpracovaný přírodní kámen? Neváhejte nás oslovit s poptávkou. Naši zkušení pracovníci za Vámi přijednou a poradí s výběrem i stavbou.

In semper velit vel dui elementum, non semper purus iaculis. Mauris euismod hendrerit nibh, non ornare augue vehicula sed. Morbi